FAVORİLER

TOPTAN KURUMSAL HEDİYE

Sıra Dışı Hediyelerle
Firmanızı Öne Çıkarın

İş ve Çözüm Ortaklarınıza, Partnerlerinize, Personelinize ve tüm sevdiklerinize çok özel hediye setleri armağan ederek bağlarınızı güçlendirin. Hobiva toplu siparişlerinizde sizlere özel teklifler sunuyor.
bullhorn
magnify

Hobiva sizin için doğru hediyeyi tasarlar ve üretir

Sizin için tüm yorucu süreçleri üstleniyoruz. Fikir, ürün belirleme, fiyat teklifleri alma, numune kontrolleri, tedarik etme, sunumlar, teslimat süreci takibi, fatura vb. gibi tüm çalışmaları adınıza biz yapıyoruz. Böylelikle vakit ve nakitiniz size kalıyor.

7 / 24 DESTEK

Toplu Alımlarınızda Yorulmayın,
Süreç Bizim Yönetimimizde

Tüm kurumsal toplu alımlarınızda 7 / 24 Destek alabilirsiniz. Hediye kutusu adedinizi belirleyin ve bize aşağıdaki yollar aracılığıyla başvuruda bulunun.
research
Kutu içi Ürünler Belirleme
Hobiva hediye konseptleri ya da sizin belirleyeceğiniz farklı konseptlerde, istenilen adet ve özelliklere göre tarafınıza teklif sunulur.
Sipariş ve Teslim Tarihi Onayı
Siparişiniz taleplerinize göre onaylanır ve işleme alınır. İstemiş olduğunuz tarihe göre çalışmalar başlar.
Üretim ve Tedarik Süreci
İstediğiniz ürünler stoğumuzdan işleme alınır. Stok dışı bir adet talep ederseniz veya logolu lazer kazıma işleme, kutu etiketi gibi ek özellik isterseniz ona göre tedarik ve üretim sürecimiz başlar.
Teslime Hazır Paketleme
İstemiş olduğunuz hediye kutuları ekibimiz tarafından özenle ve hijyen koşullarına göre sağlam bir şekilde paketlenir.
Teslimat
İstemiş olduğunuz tarihe ve teslimat türüne göre ürünler tarafınıza ulaştırılır. İstanbul içi ve Türkiye geneli özel servis araçlarımız mevcuttur.
ŞİRKETİNİZİN İHTİYAÇLARINI BİRLİKTE BELİRLEYELİM

Toptan Kurumsal Hediye Çeşitlerimiz

1

‘DEN FAZLA FİRMA BİZİ TERCİH ETTİ

1

‘LERCE KİŞİYE MUTLULUK DAĞITTIK

1

‘DEN FAZLA ÜRÜN ÇEŞİDİNE SAHİBİZ

Toptan Kurumsal Teklif Formu

Toptan kurumsal hediye
Toptan kurumsal hediye fikirleri
Toptan kurumsal hediye

Toptan Kurumsal Hediye Kutusu

Toptan Kurumsal hediye kutusu sadece işletmeniz için değil, iş ortaklarınız, partnerleriniz için de eşsiz bir anı olacak. Hobiva.com olarak ihtiyacınız olan kurumsal çözümler sunuyoruz. Bayi toplantısı hediyesi, kurumsal hediye fikirleri, ofis hediyesi, resmi kurum hediyesi, ve kurumsal bayram hediyesi, toptan bayram hediyesi sunuyoruz. Hatta dilerseniz sizin talepleriniz doğrultusunda yepyeni bir kutu hazırlıyor ve sizi operasyonel süreçlerden uzak tutarak hem maddi hem de zamandan kazandırıyoruz.

Yine şirketler genellikle personelleri için “İyi ki doğdun iş hediyesi” ya da “Ofise Hoş Geldin Hediye Kutusu” tercihlerinde bulunabiliyor. Siz de dilediğiniz gibi içeriğinizi bize bildirebilir ya da var olan hediye setlerinden tercih edebilirsiniz.

Toplu kurumsal hediye için Hobiva olarak belirli oranlarda ürün bazlı iskontolar gerçekleştiriyoruz. Bu indirimler sayesinde tüm temin etme ve paketleme süreçlerini de yine biz üstleniyoruz. 

Toptan Kurumsal Bayram Hediyesi

Kurban bayramı ya da Ramazan (Şeker) Bayramı için kurumsal bayram hediyesi tercih edebilirsiniz. Bunun için yine özel indirimlerle sizlere teklifler sunuyoruz. Sıradan çikolata ya da şekerleme gibi hediyelerin dışında farkındalık yaratmak istiyorsanız Hobiva Hediye Kutuları sizin için özenle tasarlandı.

Toptan Yılbaşı Kurumsal Hediye

Yeni yıl için kurumsal hediyeniz Hobiva.com’dan. Çalışanlarınızı ve iş ortaklarınızı mutlu etmek, ilişkileri güçlendirmek ve verimi artırmak için toptan yılbaşı kurumsal hediye seçeneklerimize bir göz atın.  

Hediye Gönderimini Kim Yapacak?

Siparişlerinizde dilerseniz bize bir liste verebiliyorsunuz. Türkiye geneli toptan kurumsal hediye kutusu siparişlerinizi biz kargolayabiliyoruz. Ya da İstanbul içi aynı gün teslimatla tüm siparişlerinizi aynı gün iletebiliyoruz.

Şirket için hediye özel baskı ve etiketli mi olsun?

Taleplerinize göre kurumsal hediye sepeti içerisine özel baskı, etiket ya da mesajınızı ekleyebiliyoruz. Ya da yüklü siparişlerinizde ahşap kutulara ya da konsept kutulara sizin baskınızı yapabiliyoruz. Bunun için destek@hobiva.com adresinden bizimle iletişim kurabilir ya da Kurumsal Hediye Teklifi sayfamızdan taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hobimiz mutluluğunuz

Kurumsal Hediye Kutusu, resmi kurum hediyesi, şirket hediyesi ile değerli müşterilerinizi, partnerlerinizi, iş ortaklarınızı, arkadaşlarınızı ve çalışanlarınızı mutlu etmek istiyor ve adınızı duyurmak istiyorsanız şirketlere özel hediyeler size göre. Hobiva ailesi olarak size özel bir kutu tasarlamak için sabırsızlanıyoruz. Bizim en büyük hobimiz mutlu etmek.

Toptan Kurumsal Hediye Fikirleri

  • Kahveli Setler: Her kurumda bu setler sevilir. Cezveli, fincanlı ve Türk Kahveleri içeren bu setler 40 yıl hatır bırakır.
  • Türk kahvesi sevmeyen genç çalışanlarınız varsa onlara Filtre Kahveli Hediye Setleri sunabilirsiniz.
  • Yenilikçi, dinamik ve özgür ruha sahip personeliniz ya da partnerleriniz varsa nostaljik hediye setlerine göz atmanızı öneririz.

Logolu Kurumsal Hediye

Şirket, dernek, düğün vb. logolu kurumsal hediye taleplerinize de cevap verebiliyoruz. Örneğin logo baskılı ajanda, logo baskılı defter, logo baskılı kalem, logo baskılı ahşap hediye, logo baskılı çanta, logo baskılı kese, logo baskılı şapka, logo baskılı havlu gibi bir çok logolu kurumsal hediye ihtiyacınızı karşılıyoruz. 

Hobiva
Logo
Ürünleri Karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır

Merhaba

Hobiva Dünyasına katılmak için giriş yapın

Canlı Destek Hattı
7/24 CANLI DESTEK
Merhaba,
Hobiva'ya hoş geldiniz. Lütfen canlı sohbeti başlatın.